• Новак
MYSGYH YANGPING - Рехабилитација Стол, инвалидска Количка,Количка за Возење, инвалидска Количка Лесни Виткање Челична Цевка Светлина Преносни Постарите Деца Количка BMZDDDLY

MYSGYH YANGPING - Рехабилитација Стол, инвалидска Количка,Количка за Возење, инвалидска Количка Лесни Виткање Челична

DEN 14866.08
Производот е достапен

Достапност

◆Виткање и Преносни, Заштеда на Простор, да се Качите и Преносни Тркала Подарок Торба Пракса, Амортизацијата Медиум Содржи Амортизацијата Пролет, Auatic за Сопирање на Задните Тркала, Безбеден и Сигурен. ◆Задниот дел Може да Се Лизна, кој се одвојува, Безбедно да се Користи и да се зачува Простор.на потпирачи за раце Меки Остатокот Удобно.Погоден за Секоја канцелариска Работа, Може да се Стави на Маса во инвалидска Количка. ◆Погоден за Постоперативна Рехабилитација, Стари лица, Возрасни лица, Бремени Жени, Адолесценти, Несмасна Нозе, на Луѓето, на Пациентите, Водопади, Човечки Коски и Други Прашања. ◆Висок Квалитет Метал + Оксфорд Ev, мала Тежина, Отпорна на Вода, Отпорен на Корозија, Лесен за Транспорт и Алуминиумски Складирање. ★Ние сме производителот специјализирана за продажба на инвалидски колички.Нашите инвалидски колички имаат различни стилови и функции за да се исполнат некој од вашите потреби.Електрични колички ќе ја испрати на батеријата и инвалидска количка одделно.Ќе добиете два пакети од тогаш, ве молиме да се свесни , Полнач, ние ќе одговара на вашата земја е на напон за да се осигура вашата безбедно и нормална, и добредојде купувањето!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail!Патување со Леснотија и Патување со Нашите Ултра-Светло Транспорт Столици.Оваа Трајни Транспорт Стол е Компактен и Лесно да се Свитка за Лесно Патување и Складирање.Дршката е Лесно да се Носат.Ресторан во Стилот на Постојан потпирачи за раце, во Близина на Табели и Табели.Клипот им Овозможува на Подножјето на Возилото да Биде Заклучен на Страната на Стол Кога Не е во Употреба.Мека Најлон Намали и Задните Тркала.Направени од Високо Квалитетен Алуминиум.На производи во нашата продавница ќе бидат внимателно избрани пред пратката, а потоа испратени до вас.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во секое време, ние ќе обично одговор на секоја порака во рок од 3 часа, но не повеќе од 8 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката