• Новак
100 Смета за Еднократна употреба Пластични Чаши, Кристално Јасно, Трајни ПЕТ 18 оз. BPA Free

100 Смета за Еднократна употреба Пластични Чаши, Кристално Јасно, Трајни ПЕТ 18 оз. BPA Free

DEN 479.76
Производот е достапен

Достапност

ИЗДРЖЛИВИ - направени од издржлив и силен јасно МИЛЕНИЧЕ материјал пластика.ВРЕДНОСТ ПАКЕТ - 100 смета за еднократна употреба пластични чаши.ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ - Нема повеќе миење по семејни дружења, забави и вечера.СОВРШЕН за сите прилики, свадби, вечери, партии, пронаоѓа угостителство, и дома.ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНА-добие целосна наплата ако не сте 100% задоволни. 100 Смета за Еднократна употреба Пластични Чаши, Кристално Јасно, Трајни ПЕТ 18 оз.BPA Free.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката