• Новак
EsTong Унисекс Бебе Монтажни Ракави Спиење Торба Цртан Филм Кит Погоден За Носене Ќебе Памук Гнездо Nightgowns Вреќа За Спиење

EsTong Унисекс Бебе Монтажни Ракави Спиење Торба Цртан Филм Кит Погоден За Носене Ќебе Памук Гнездо Nightgowns

DEN 1026.96
Производот е достапен

Достапност

L : должина : 100cm/39.2 во, ширината на нога : 60cm/23.Совршен сон дизајн на торба со патент од врвот и на дното за полесно облекување и брз пелена промени.4 во, ширината на нога : 50cm/19.5 Tog : погоден за ладна зима, за употреба во 32-55.Ве молиме следете ги вашите препораки за да се утврди кој tog е најдобар за вашето бебе.Со симпатична дизајн, кој се одвојува ракави, кога ќе ја отстраните ракав, тоа може да се користи како вест спиење торба, по можност од три патент и quilted јака дизајн, тоа е погодно за вашето бебе во и надвор од спиење торба, бебето може да се водат слободно и заднината.КАКО ДА се ИЗБЕРЕ ВИСТИНСКИОТ THICKNESSThe tog оценка или тежината на спиење торба ја одредува нејзината дебелина и затоа како топло држи вашето бебе.5 во, рамо ширина : 29cm/11.Без формалдехид и Не флуоресцентни агент додаде.Ракавите се овозможи бебе дополнителна топлина на постудено ноќи.На повисоко tog оценка ther потоплите на спиење торба.Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.L/2-5 години : Должина : 100cm/39.M/0-3 години : Должина : 80см/31. Ве молиме овозможи 2-3% големина разлика според упатство за мерење.Во прилог, тоа им помага на бебето да спијат подобро и посигурно. Производи' боја може да имаат мала боја разлика од листата слика, бидејќи на различни леќи на Камерата, и поинаква светлина на животната средина.5 Tog : погоден за пролет, есен и зима, за употреба во 55.Ве молиме преовладуваат во вид.Es Tong Унисекс Бебе Монтажни Ракави Спиење Торба Цртан филм Кит погоден за носене Ќебе Памук Гнездо Nightgowns Спиење Bag The Es Tong Спиење Торба погоден за носене ќебе заменува лабава ќебиња во креветчето кои може да ги покрие вашето бебе е лице и се меша со дишењето.62 во костим за 2-5 години.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.4 во, рамо ширина : 31cm/12.Дарежлив торба дизајн обезбедува доволно простор за движење и соодветна хип развој.Памук,чешлани Памук.Ако имате било какви дополнителни прашања во врска со ова, ве молиме слободно контактирајте со нас преку e-mail, ние и ветуваме ќе одговори назад во текот на 24 часа.4 во, Рамо ширина : 31cm/12.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката