• Новак
ISPINNER 114pcs Занитвам Ореви, 304 од не ' Рѓосувачки Челик Рамна Глава Навој Nutsert Асортиман Комплет M3 M4 M5 M6 М8 M10

ISPINNER 114pcs Занитвам Ореви, 304 од не ' Рѓосувачки Челик Рамна Глава Навој Nutsert Асортиман Комплет M3 M4

DEN 407.76
Производот е достапен

Достапност

✅【КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】 Овие занитвам ореви се направени на 304 нерѓосувачки челик, силна рѓа и отпорен на корозија за долго време се користи.Нерѓосувачки челик површина помага во спречување на површината штета и исчезнува, анти-оксидација, висока јачина, не-деформација, товарот тема. ✅【ГОЛЕМИНА & КОЛИЧЕСТВО】114pcs занитвам ореви со различни големини во трајни транспарентна кутија, таа содржи 6 големини на избрани за вас, вклучува : M3 x 30pcs, M4 x 30pcs, М5 x 20pcs, M6 x 16pcs, М8 x 10pcs, M10 x 8pcs. ✅【РАЗУМЕН ДИЗАЈН】Овие Рамна глава навој вметнете ореви се knurled со рамен и длабоки теми, кои можат ефикасно против пролизгување.Површина е мазна и без burrs. ✅【ПРЕНОСНИ КОМПЛЕТ】Вкупно 150pcs, 5 големини занитвам ореви асортиман спакувани во одвоени girds складирање кутија, која е лесна, многу удобен за носење.Во исто време, транспарентна кутија за складирање е издржлив и може безбедно ги чува сите предмети. ✅【ШИРОКА ПРИМЕНА】На избрани орев инсерти се широко се користи во електрични апарати и индустриски проекти како што се автомобили, мебел, украси и сл., исто така погоден за многу прилики, како што е клима уред, противпожарни, гас или медицина, пијалоци, храна и хемиски индустрии, и лим фабрики. - Количина : 114 Компјутери. - Боја : Сребро На Ѕвонење. - Раководител Тип : Рамна Глава. - Занитвам Опсег : 0.5 - 5мм. - Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик. - Димензии : М3, М4, М5, M6, М8, M10. Овие Рамна глава навој вметнете ореви се knurled со рамен и длабоки теми, кои можат ефикасно против пролизгување.Површина е мазна и без burrs.На избрани орев инсерти се широко се користи во електрични апарати и индустриски проекти како што се автомобили, мебел, украси и сл., исто така погоден за многу прилики, како што е клима уред, противпожарни, гас или медицина, пијалоци, храна и хемиски индустрии, и лим фабрики.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката