• Новак
Силиконски Тастатура Покрие Компатибилен за 15.6 HP Павилјон x360 15-br075nr, Павилјон 15-cc 15-благајнички Серија 15-cc010nr 15-cb010nr, HP Завист x360 15 милиони-бп 15 милиони-bq Серија, HP Зави

Силиконски Тастатура Покрие Компатибилен за 15.6 HP Павилјон x360 15-br075nr, Павилјон 15-cc 15-благајнички Серија

DEN 167.76
Производот е достапен

Достапност

6" HP Павилјон x360 15-br075nr - HP 15 инчни 15-благајнички*** серија, како што се 15-cb010nr 15-cb071nr 15-cb075nr 15-cb045wm.Тоа НЕ МОЖЕ да се вклопи во 17-e***, итн.Екстра слим силиконска кожа, го направи полесно за пишување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката