• Новак
Tonsee Микробранова Бенто Ручек Кутија Пикник Храна Плодови Сад За Складирање Кутија За Деца Возрасни

Tonsee Микробранова Бенто Ручек Кутија Пикник Храна Плодови Сад За Складирање Кутија За Деца Возрасни

DEN 95.04
Производот е достапен

Достапност

✿✿ Добредојдовте на Tonsee,нашата продавница продава спектар на домашни производи и додатоци, вклучувајќи бенто кеси, purses, funnels, чадори, ракавици, шалови, итн. ✿✿ Ние ќе брод вашата производ во 2 дена,па не се грижи,ќе го добиете вашиот производ наскоро. ✿✿ Вашето задоволство е наша цел,било какви прашања,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и се обидуваме се потрудиме да ви помогне. ✿✿ На информациите кои за производот е во опис на производот,може да се види под производ,ве молиме прочитајте ги внимателно,и ќе се избере еден ви се допаѓа. ✿✿ Поради различни следи и светлина ефект вистинската боја можеби мало различни од сликата боја.Функција:Боја : Розова/Сино/Беж/Green Material : Пченица Слама Влакна+ PP (BPA Free)Тежина (прибл.) : 0.11 kg Size (прибл.) : 23.5 x 15 x 5 cm/ 9.3 x 6 x 2 inches Brand new Light тежина, лесно да се спроведе, добро за пикник.Може да се загрева во микробранова ( без дупка во кутија, треба да се отвори кога ќе се стави во микробранова)Забелешка : 1.Главната суровина од овој производ е житни слама.По добивањето на производ, тоа ќе имаат мирис на пченица слама.Ова е безопасна гас.По повтори чистење и употреба, мирисот ќе исчезне.2. Овој производ не е целосно течење доказ ручек кутија, која не е погодна за храна со супа.Пакет вклучуваат:1 x Ручек Сад.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката