• Новак
Кондор 2 Пакети на Мека Корица Ratchet Ремени

Кондор 2 Пакети на Мека Корица Ratchet Ремени

DEN 545.28
Производот е достапен

Достапност

Вклучува 2 пара Ratchet Рака Меки Корици.Дизајниран да се лизга во текот на речиси секоја тај-долу рака до 2" широк.Екстра-долга 14-инчен должина.Засилен најлон крои и крзно покривање штити скапоцени хром и боја од гребнатини, вдлабнатини и да ги оштети при превоз на вашиот мотоцикл, АТВ или што и да треба да им се надолу и дестинации.На КОНДОР Ratchet Рака Мека Опфаќа се специјално дизајнирани за употреба со КОНДОР Ratchet Тај-Долу Ремени, или било ремени кои се 2" широк или помалку.Мека и cushioned да се осигура дека вие нема да гребење на боја или chrome на вашите скапи мотоцикл, АТВ, моторни санки, или она што дестинации.Екстра-долга 14-инчен должина за повеќето заштита од абразивни Тај-Долу Ремени.Тоа е малку повеќе парче од умот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката