• Новак
UpBright 12V AC/DC Адаптер Компатибилен со Anself Про 64W LED Гел Ноктите Фен за Лекување Светилка лак Машина GQE9598227634385ZZ 12VDC DC12V 12.0 V Префрлување Напојување Кабелот Кабелот на Полн?

UpBright 12V AC/DC Адаптер Компатибилен со Anself Про 64W LED Гел Ноктите Фен за Лекување Светилка лак Машина GQE9598227634385ZZ

DEN 455.52
Производот е достапен

Достапност

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright Нова Глобална 12 V AC / DC Адаптер Компатибилен со Anself Про 64 W LED Гел Ноктите Фен за Лекување Светилка лак Машина GQE9598227634385 ZZ 12 VDC DC12 V 12.0 V 12 V 12.0 VDC Префрлување Напојување Кабелот Кабел PS Батерија Полнач Мрежа ПСУ.Up Bright Нова Глобална 12 V AC / DC Адаптер Компатибилен со Anself Про 64 W LED Гел Ноктите Фен за Лекување Светилка лак Машина GQE9598227634385 ZZ 12 VDC DC12 V 12.0 V 12 V 12.0 VDC Префрлување Напојување Кабелот Кабел PS Батерија Полнач Мрежа ПСУ CECCCROHS 100-240.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката