• Новак
Phanteks (PH-EC500ATG_DBK01) Eclipse P500A висока Струење Full-Метал mesh Дизајн, ATX Средината-Кула, Digital-RGB Осветлување, 140mm Д-RGB случај Фанови, Калено Стакло, Двоен Систем Способен, Црна

Phanteks (PH-EC500ATG_DBK01) Eclipse P500A висока Струење Full-Метал mesh Дизајн, ATX Средината-Кула, Digital-RGB

DEN 3897.60
Производот е достапен

Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Ултра-Фини Перформанси Мрежа Преден Панел За Најдобри Оптимални Перформанси Ладење; Калено Стакло Страна Панел, Да Ги Покажат Своите Гради.Пространа Отвори Внатрешни работи ги Поддржува Двоен Систем (Со Ph-Itxkt_R01), Вертикални графичкиот процесор Монтажа Поддршка (Со Ph-Vgpukt_02), До 420 Mm Пред/280 Mm Врвот Радијатор.Лесна Достапност На I/O Кој Usb-C Gen2, 2 X Usb 3.0, Микрофон/Слушалки, Копчето, Д-Rgb Режим Копчето, Д-Rgb Боја Копчето.Голема Складирање Опции : Поддршка Голем Капацитет за Складирање (10 X Hdd И 3 X Ssds).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката