• Новак
LTWFITTING 90 степени Лактот Месинг Фитинг 3/8 Црево Barb x 1/2-Инчен Машки NPT Гориво Брод Воздух(Пакување од 5)

LTWFITTING 90 степени Лактот Месинг Фитинг 3/8 Црево Barb x 1/2-Инчен Машки NPT Гориво Брод Воздух(Пакување од

DEN 407.76
Производот е достапен

Достапност

Тип : Машки Црево Barb Лактот.Црево ID : 3/8" Тема : 1/2 Машки NPT.Materies : BRASS.Net Тежина : 43 g/pc.Изборот на производи димензии и количини на колона на големина и боја одделно,цената ќе биде повеќе поволни ако изборот на големо.Опис на производот Трајни и висок стандард месинг barb монтирање .Најчесто се користи за да се поврзете линии за воздух, вода, гориво, масло и инертни гасови во брз и едноставен начин.Кликнете на "чесен-с" да ги изберете го производот што сакате во нашата продавница.Карактеристики - Пакет Вклучуваат : 5 компјутери. - Materies : месинг. - Нето Тежина : 43g/pc. - Тип : Машки Црево Barb Лактот. - Црево ID : 3/8", Нишка : 1/2 Машки NPT.Важна Забелешка се Обрне внимание на колона на големината и бојата, можете да најдете голем број на производ видови и количини за вашиот избор.Повеќе купувањето најдобра цена ќе добиете.За Превозот Голема акции достапноста и брзо испраќање се нашите основни бизнис.Ние ќе се направи напор за процесот на секоја цел во рок од 24 часа.Ние сме меѓународни продавачот, секој објект потребно е да се провери од страна на двајца царински.Кина Пост Воздух Mail и epacket се нашите главни носители,тоа обично трае околу 1-2 недели да се достави до НАС.Ако не сте добиле објектот за време на овој период или имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво.Можете да остатокот увери, ние ќе се справи со секоја цел, без разлика големи или мали, како побрзо, како што може.За Нас Ние сме искрени продавачот, било какви проблеми контактирајте со нас пред оставајќи ја вашата повратна информација.Ние ќе се обидеме потрудиме да работат на прашањето со вас.Овие производи што доаѓаат од нашата заедничка фабрика, на својата годишна излез е за 100,000,000 компјутери.Тоа е една од главните copperware производител во Кина, со 25 години¡ искуство во производство copperware и веќе помина гаранција за квалитет ISO 9001 систем за потврда, за да се обезбеди долгорочна и стабилна квалитетот на производите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката