• Новак
WDBBY 16GB Шарени Екран Глас Рекордер Активиран 1536KBPS Снимање Дигитални Глас Снимање на MP3 Плеер за Музика Dictaphone (Капацитет : 16GB)

WDBBY 16GB Шарени Екран Глас Рекордер Активиран 1536KBPS Снимање Дигитални Глас Снимање на MP3 Плеер за Музика

DEN 3840.00
Производот е достапен

Достапност

Вграден-во 16 GB flash меморија до 1200 часа на снимени датотека, висок капацитет литиум батерија поддршка време на снимање над 12 часа.Поддршка музика формат вклучува MP3, FLAC, МАЈМУН, поддржува A-B повторување на функцијата.Линија-во снимањето поддршка аудио снимка од мобилен телефон или MP3/MP4 плеер преку машки да машки аудио кабел.Вграден-во со висока чувствителност двојна микрофони ,dual-core denoise снимање поддршка малку го оценувате до 1536 KBPS, може да се сфати многу малку звук и намалување на околната бучава автоматски.На снимач на глас не само да помогне за снимање на квалитетот на аудио, ќе може, исто така, директно репродукција снимен датотека или слушате музика со оваа направа.16 lb Features : Цинк легура умре фрлија casing Built-во висока чувствителност двојна microphone Dual-core denoise recording VAR/VOR системи (Глас Активира/Управувана снимање)за Поддршка на Линија во recording Timed record Recording monitor MP3 музика свири, поддршка мајмун/flac музика format A-Б repeating Digital часовник и alarm Support denoise ниво setting Support AGC ниво setting Support МИКРОФОН чувствителност setting Package Вклучува : 1x Глас Recorder1x Earphone1x Машки да машки аудио кабел за Линија-во record1x USB cable1x Manual Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Глас активира снимање поддршка на почеток на снимањето автоматски и го прекинете снимањето, кога звукот е престана.44 инчен шарени screen Memory капацитет : 16 GBStore снимање датотека капацитет : до 1200 hours Rechargeable капацитетот на батеријата : 3.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката