• Новак
Хлапак 12V Полнач 400MA Кабелот за Напојување Хлапак Замена Адаптер Компатибилен со Браун Хлапак Серија 7 3 5 9 1 Полнач за 720 760cc 7865cc 790cc 340s 390cc 3350cc-4 5877 5884 9095cc 9090cc

Хлапак 12V Полнач 400MA Кабелот за Напојување Хлапак Замена Адаптер Компатибилен со Браун Хлапак Серија 7 3 5 9

DEN 167.76
Производот е достапен

Достапност

Нашиот бренд име е Weewooday.5 метар Напонски бран на бучава : 50 мвп-стр Пакетот вклучува : 1 x Хлапак полначот Забелешка : Долг кабелот е вклучена, ве молиме чувајте го подалеку од дофат на деца.Името на брендот и модел на Браун хлапак што споменавме погоре е само применува за да се покаже компатибилност на нашиот производ, не функционира како трговска марка.Погоден за : покрај хлапак модел што е споменато погоре, ова хлапак полначот се исто така компатибилни со 5497 5610 5611 5612 5613 5614 5663 5684 5708 5710 5720 5721 5722 5723 5724 5732 5735 5736 5738 5739 5745 5770 5771 5772 5773 5774 9295 3000 BT 3010 BT 340s-4 380s-4 7893s 3000s 3040s 6610 6620 6680 6690 9000 9093 9290cc 9565 9566 9581 9585 9591 9781 9782 9785 9791 9795 79595 190s 190s-1 195s-1 197s-1 199s-1 3050cc 310-1 340s 350cc-4 390cc 5030s 720s-3 и така натаму; ве Молиме проверете внимателно пред да го купат.Цврсти и издржливи : AC адаптер кабел школка е направен од ПВЦ материјал, кој е силен и издржлив со добра електрична и силен стрес перформанси, и може да издржи повеќе се носат.Карактеристики : Квалитет бакарна жица : Нашата хлапак полнач е направен на квалитетот бакарна жица материјал, со висока ефикасност, брзо брзина на пренос, безбеден и сигурен за секојдневна употреба.Што добивате : пакет содржи 1 парче 12 V 400 MA хлапак апарат за полнење за на Браун хлапак серија, што е доволно за вас и вашето семејство да се користи; Ова е практичен подарок за татко, сопруг, дечко и пријатели., безбеден и сигурен, вие и вашето семејство може да ги користат со доверба.Спецификации : Влез : AC100-240 V, 50 / 60 Hz, 0.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката