• Новак
AH3-3 24VDC 8 Pin 1/3/6/30/60 Секунди Моќ На Одложување Тајмер, временско Реле(1Seconds)

AH3-3 24VDC 8 Pin 1/3/6/30/60 Секунди Моќ На Одложување Тајмер, временско Реле(1Seconds)

DEN 945.60
Производот е достапен

Достапност

100% сосема нов и висок квалитет.Разни доцнењето е на располагање.Овој тајмер реле карактеристики ниска потрошувачка на енергија.Доцнењето реле е направен од високо квалитетни материјали, има одлични работни перформанси.Pin има добар контакт перформанси, да се обезбеди стабилна работа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката