• Новак
Savex Lip Balm, Оригинални 0.25 оз 12 count (Пакување од 1)

Savex Lip Balm, Оригинални 0.25 оз 12 count (Пакување од 1)

DEN 392.16
Производот е достапен

Достапност

12 Парчиња - 0.25 Унца (7ml).Сосема Нов!.Пакувањето Може Да Се Разликува!.Овој оригинален вкус усна moisturizer, не само што ќе ви помогне со вашиот момче и суви усни, но исто така ви помага да изгледа природно убава.Се држи на здрав сјај и сјај на вашите усни, за денот.Тоа е корисно, без разлика дали тоа е Лето, на Пролет, Есен или Зима.Стави во вашата чанта, торба, или ракавица за замрзнување.Тоа е одличен суштинско значење за природна убавина и одржување на усна поздрав од било кога.Големина : 0.25 оз.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката