• Новак
Yesland 13.5 оз Сапун Фармацевт, ' Рѓа и Течење Доказ Нерѓосувачки Челик Шише со Пумпа, Уникатен Криви Рака Сапун Диспензерот за Кујна и Бања

Yesland 13.5 оз Сапун Фармацевт, ' Рѓа и Течење Доказ Нерѓосувачки Челик Шише со Пумпа, Уникатен Криви Рака Сапун

DEN 311.76
Производот е достапен

Достапност

Yesland сапун фармацевт е направен од надворешноста комерцијални одделение 304 од не ' рѓосувачки челик и внатрешни работи трајни АБС материјал.Со специјален слој, сјајна мулти-слоевит бранеа завршница го прави отпорен на корозија и ' рѓа.Напомена : Киселина или алкално течни ќе предизвика корозија.Пакет вклучуваат 1 нерѓосувачки челик шише со пумпа.Капацитет : 13.5 унца.Мерки 2-7/8 × 8 инчи.Идеален миење на рацете асистент.Лесен за употреба и лесно да се чисти.Може да се стави течен сапун, сад сапун, лосион, ароматерапијата етерично масло мешавини, шампон, телото се мијат, миење на устата, рака sanitizer, масла за масажа, хранливи состојки во сапун фармацевт.Соодветниот износ е предвидено за секој притиснете.Исто така е многу лесен и брз за да го отворите шише за чистење.Уникатен дизајн, мулти-чекор процес и мазна површина направи сапун фармацевт како идеален додаток за кујна, бања соба и други прилики.Модерен дизајн да се вклопи во вашиот дом оркестарот.Имајте чисти изглед со совршен за јачина на шише.Совет на пумпа главата е дизајниран не само да изгледа добро, но исто така и да се осигура дека не постои потроши капе кога сапун се издаваат.Yesland нерѓосувачки челик сапун точење се совршени за вашата бања потоне, мијалник или кујнски мијалник.Овој сапун фармацевт е направен од надворешноста комерцијални одделение 304 од не ' рѓосувачки челик и внатрешни работи трајни АБС материјал.На multilayer wiredrawing површина со посебна обвивка и сјај дава одлична отпорност на корозија и ' рѓа отпор.Станот пумпа главата, го прави лесно да келеш рака сапун, лосион или јадење сапун со една рака.Продолжениот spout лесно укина врз сунѓер или директно во мијалникот.Идеална за кујната, бањата и други прилики.Одличен избор за луѓе кои сакаат домашен производи за нега на тело, и е совршен подарок за свадби, родендени, Божиќ, и повеќе.

Декларирани спецификации

Qty:
1 soap dispenser Material

Комплементите на стоката