• Новак
WDBBY Мини Глас Активира Снимач на Дигитално Снимање Слушање Уред Звук Професионални Dictaphone Аудио Микро (Боја : Црна, Големина : 8GB)

WDBBY Мини Глас Активира Снимач на Дигитално Снимање Слушање Уред Звук Професионални Dictaphone Аудио Микро (Боја

DEN 5205.60
Производот е достапен

Достапност

Еден клик снимање Keychain форма.Метална школка Глас активирана на снимањето.Датотека за бришење Ознака.Кога батеријата е слаба, датотеката е автоматски зачувани и В losed.HD бучава reduct ion Музика игра.Еден клик снимање Keychain shape Metal школка Глас активира recording File бришење Timestamp When на батеријата е слаба, датотеката е автоматски зачувани и В losed HD бучава reduct ion Музика пуштање 8-core чип, Филтер за бучава reduction Mobile телефон OTG connection Use сценарија : класа студија, на состанокот записи, бизнис interviews Facilitate училница learning Easily рекорд состанок content Business interviewtylish декорација, лесно да се carry Simple работа и лесно да се use New keychain Рекордер, поубав, повеќе да користиме С ull опремен и подготвен за you Built-во смарт чип, кога звукот е помалку од 30 децибели,снимачот ќе престане со снимање, кога звукот е поголем од 30 децибели, снимачот почнува да се снима, заштеда на енергија и memory Input аудио source Noise намалување chip Filter бучава reduction HD audio Note : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Количина : 1 PCSPlease овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката