• Новак
Husqvarna Клип Подвезици

Husqvarna Клип Подвезици

DEN 1343.04
Производот е достапен

Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Овие прилагодливи подвезици од Husqvarna се направени на 2" широк тешки еластична.Клипот тип подвезици.Боја - Сина. 2" Тешки памучен материјал специјално ткаени да се одржи за да се постојано се протега.Husqvarna брендирани со попуштат отпорни на латекс.Користете го клипот на подвезици за вашиот chaps или панталони.Сина Една Големина Одговара На Сите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката