• Новак
Snips Тестенини Сад 1.5 L, 1.5 Литарски

Snips Тестенини Сад 1.5 L, 1.5 Литарски

DEN 462.00
Производот е достапен

Достапност

Гумени капак со тестенини мотив за херметички свежина.Погоден за чување на сите видови тестенини школки.Пластовидно сад за лесни за складирање.Фрижидер, замрзнувач и машина за миење садови безбедно.BPA free.Практично, херметички сад за чување кратки тестенини форми.Дизајниран и направен во Италија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката