• Новак
Ergo Биро - 401N - Дизајнер Серија Преносни Читање и Етапни Пишување Биро - Природно - Големи

Ergo Биро - 401N - Дизајнер Серија Преносни Читање и Етапни Пишување Биро - Природно - Големи

DEN 1516.80
Производот е достапен

Достапност

Современите архитектонски детали 25" Широк Природен Крај.Beveled рабовите омекне линии во текот на.Вдлабнати сметководствена се справи.Custom-украсениот хартија, молив помеѓу.Компјутер-усогласена прилагодување на агол дупки.Медицинските експерти веруваат дека се работи на некоја склони површина се намалува вирус Намален притисок во грбот, вратот и рамениците области, како и замор на очите Зголемување на продуктивноста и удобност Лесно прилагодливи до 4 агли кои се движат од 14 до 20. Убава тврдо во природна завршница на Телото-совршен пишување на површината со молив/хартија помеѓу Колабира за брз преносливост.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката