• Новак
TJS Телефон Случај Компатибилен со LG Aristo 4,Aristo 4 Плус,да се Избега Плус,K30 2019,Арена 2,Почит Кралската,Патување LTE,[Целосна Покриеност Калено Стакло Екран Заштитник] Shockproo

TJS Телефон Случај Компатибилен со LG Aristo 4,Aristo 4 Плус,да се Избега Плус,K30 2019,Арена 2,Почит Кралската,Патување

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

Совршен компатибилен со LG Aristo 4 / LG Aristo 4 Плус + X320 / LG Избега Плус / LG K30 2019 / LG Arena 2 / LG Премиер 2 / LG Почит Кралската / LG Патување LTE L322 DL / LG X2 2019 / LG Неонски Плус.Мулти-слој случај обезбедува шок апсорбирање на заштита, надворешната школка и внатрешен хард силиконска гума слој нуди екстра заштита ако повлечени.Овој случај има воздух заштита & шок апсорбирање на перници во аглите на отфрлени или bumped, надворешниот sheel има заштитна нула грб да се задржи вашиот случај и телефон гледа како нови.Обезбедува непречен пристап до моќта и звукот на копчињата.Прецизни cutouts овозможи целосен пристап до сите порти, копчиња, камери, звучници, и mics.Случајот има внатрешни работи шема панел кои обезбедуваат дополнителна заштита и апсорбира шок ако паѓа или е намален.Не се лизга страничната лента во случај е дизајнирана за да им обезбеди со удобно обезбеди контрола во секое време.Случај исто така нуди и одлична камера заштита со покрена усна за да се избегне гребење ако поставени на нерамни површини.Пред покрена усна дава додаде заштита за екранот на вашиот телефон.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката