• Новак
Дан Марино Мајами Делфини Трговски Картичка & Мини-Шлем Екранот

Дан Марино Мајами Делфини Трговски Картичка & Мини-Шлем Екранот

DEN 286.80
Производот е достапен

Достапност

Овој приказ вклучува вистински, со висок квалитет МАК трговски картичка и мини-шлем, на еден нов, пластика, правоаголни лизгачот случај (нема внатрешна прашина!).Картичката и кацигата се ставени во случај да ги задржи во место.Било одраз/светлосни ленти/отсјај на фотографијата се аномалии.Пластична кутија е сосема нов и јасно!Шлемот е 1 1/2 инчи висок.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката