• Новак
2 во 1 Јапонски стил ручек кутија, загрева бенто кутија, одделени ручек кутија со капак, 304 течење-доказ оброк сад, студент (Нордиска Кошница)

2 во 1 Јапонски стил ручек кутија, загрева бенто кутија, одделени ручек кутија со капак, 304 течење-доказ оброк

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

Производ големина : 22*15*6.5 cm.Производ капацитет : 980ml. 100% високо-квалитетни материјали, зелена и еколошки, на 304 нерѓосувачки челик е побезбедно.Овој производ не е погоден за микробранови употреба! ! !.Пакување опис : 1*ручек кутија [слободни супена лажица]. ?br?Производ вовед : ?br? ?br?Име на производ : ручек кутија?br? ?br?Производ материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик +PP?br? ?br?Производ големина : 22*15*6.5 см?br? ?br?Производ капацитет : 980ml?br? ?br?Производ тежина : 0.4 kg?br? ?br?Употреба : дома, на студентите, канцеларијата на работниците, бизнис, итн.?br? ?br?Пакување опис : 1*ручек кутија [слободни супена лажица]?br? ?br?функција : ?br? ?br?100% високо-квалитетни материјали, зелена и еколошки, на 304 нерѓосувачки челик е посигурно?br? ?br?Запечатени силика гел, без храна истекување, спречување на изгореници, да се спречи протекување, не грижи за преземање надвор?br? ?br?Четири-двострано тока е цврсто затворен, и на дното кутија е цврсто стегната и интегрирани цврсто да се подобри варењето ефект?br? ?br?Совети : ?br? ?br?1. Овој производ не е погоден за микробранови употреба! ! !?br? ?br?2. Применливи температура на ручек кутија : -20?-100?.?br? ?br?3. Ве молиме отворете пропустливи пред отварање на поклопецот.?br?.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката