• Новак
ЗАНАТСКИ Виткање Хексадецимален Копче SAE и Метрички 14 pc Сет (црна)

ЗАНАТСКИ Виткање Хексадецимален Копче SAE и Метрички 14 pc Сет (црна)

DEN 599.76
Производот е достапен

Достапност

Направени од CRV за сила и издржливост.Топлина третираат за ритам повеќе од HRC52. SAE големина : 1/16", 5/64", 3/32", 1/8", 5/32", 3/16", 1/4".МЕТРИЧКИ големина : 1.5 мм, 2mm, 2,5 mm, 3мм, 4mm, 5mm, 6mm. 7 ПАРЧЕ ЦРНА ХЕКСАДЕЦИМАЛЕН СЕТ.Алатката е едноставна, мал и лесен, па тоа е лесно да се носат & продавница.Контакт површини на завртка или болт се заштитени од надворешната штета.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката