• Новак
НАС. Карбонски Влакна Цевка 3K OD 10мм 11 12mm 13 14mm 15mm 16mm 17 18mm 19mm X 20mm 1000mm Должина Целосна Јаглерод Композитни Материјали/Цевки. РК Авион/РК DIY . WHABEST (2pc 12101000mm Сјајни)

НАС. Карбонски Влакна Цевка 3K OD 10мм 11 12mm 13 14mm 15mm 16mm 17 18mm 19mm X 20mm 1000mm Должина Целосна

DEN 599.76
Производот е достапен

Достапност

100% јаглерод. 100% јаглерод.Должина : 1000mm.Надворешниот Дијаметар : 10мм - 20mm.Внатрешен Дијаметар : 6mm - 19mm.U.S. -НИ склад пратки ,Други земји CN пратки.Со 100% Јапонија увоз на карбонски влакна со ОДЛИЧЕН квалитет.100% Сосема Нов!Должина : 1000 mm Надворешен Дијаметар : 10мм 20mm Внатрешен Дијаметар : 6mm 19mm Surface третман : 3 K Мат/Сјајни (црна). 10*6*1000mm 3k Обичен Сјајни 10*8*1000mm 3k Обичен Мат 10*8*1000mm 3k Обичен Сјајни 10*9*1000mm 3k Обичен Сјајни 11*9*1000mm 3k Обичен Сјајни 12x8x1000mm 3k Twill Сјајни 12x10x1000mm 3k Twill Мат 12x10x1000mm 3k Twill Сјајни 12x11x1000mm 3k Twill Сјајни 13x11x1000mm 3k Twill Сјајни 14x10x1000mm 3k Обичен Сјајни 14x12x1000mm 3k Обичен Сјајни 14x13x1000mm 3k Twill Сјајни 15x10x1000mm 3k Twill Сјајни 15x12x1000mm 3k Обичен Мат 15x13x1000mm 3k Обичен Сјајни 15x13x1000mm 3k Обичен Мат 16x12x1000mm 3k Обичен Мат 16x13x1000mm 3k Обичен Сјајни 16x14x1000mm 3k Обичен Мат 16x14x1000mm 3k Обичен Сјајни 16x15x1000mm 3k Обичен Мат 17x15x1000mm 3k Обичен Сјајни 18x14x1000mm 3k Twill Сјајни 18x15x1000mm 3k Twill Сјајни 18x16x1000mm 3k Twill Сјајни 18x16x1000mm 3k Обичен Мат 18x16x1000mm 3k Обичен Мат 18x17x1000mm 3k Twill Сјајни 19x15x1000mm 3k Twill Мат 19x16x1000mm 3k Twill Мат 19x17x1000mm 3k Twill Мат 19x17x1000mm 3k Обичен Сјајни 19x17x1000mm 3k Twill Мат 20x16x1000mm 3k Twill Сјајни 20x17x1000mm 3k Обичен Мат 20x18x1000mm 3k Обичен Мат 20x18x1000mm 3k Twill Сјајни 20x19x1000mm 3k Twill Мат 21x19x1000mm 3k Twill Glossy You може да уживаат повеќе поволна цена со поголема количина.За WHABEST : WHABEST Карбонски Влакна .е професионална композитни производи снабдувач кои се собраа група на истражување, производство и продажба.Нашите цевка е тркалаат цевка, не pultrusion цевка, се тркалаат цевка беше имаат должина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката