• Новак
KGEZW Безжична Bluetooth Мобилни Телефонски Повик Voice Recorder Аудио Звук Уред Dictaphone Микрофон (Боја : Сива боја, Големина : 8GB)

KGEZW Безжична Bluetooth Мобилни Телефонски Повик Voice Recorder Аудио Звук Уред Dictaphone Микрофон (Боја : Сива

DEN 8781.12
Производот е достапен

Достапност

Гласовен Снимач за Мобилни повикување на Снимањето.Започнете со снимањето автоматски ако постои звук и задржи екранот во мирување откако без звук ,подобрување на ефикасност и заштеда на Енергија.Безжична Bluetooth Снимање Долго растојание на снимањето.Едно Копче Операција се поврзете со мобилен работат директно со Bluetooth.Со Микрофонот како подарок Јасно recorder.Гласовен Снимач за Мобилен повик за Снимање Започнете со снимање, автоматски ако постои звук и задржи екранот во мирување откако без звук ,подобрување на ефикасност и заштеда на Power Wireless Bluetooth Снимање Долги recording One Копче Операција се поврзете со мобилен работат директно со Bluetooth With Микрофонот како подарок Јасно recorder Playback Формати : WMAExternal Меморија : No Record Аудио Формат : WAVExternal Микрофон : No Dimensions(WXHXD) : 93*31*14mm Note : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!Ве молиме овозможи 1-2cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Количина : 1 PCSSupport телефонска служба, евиденција по сегмент автоматски додека се јавувате.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката