• Новак
Даб Савана Чај Торба Организатор Носителот Caddy Мали за Шеќер Пакет Кафе Condiment Складирање Јасно Акрилик за Кујната Провизии Кабинет Airbnb Countertop Tabletop

Даб Савана Чај Торба Организатор Носителот Caddy Мали за Шеќер Пакет Кафе Condiment Складирање Јасно Акрилик за

DEN 431.76
Производот е достапен

Достапност

СКЛАДИРАЊЕ прават ЛЕСНО : Јасно акрилик чај торба носител е одлична за создавање на чиста и организирана кујната кабинет или провизии; Продавница чај, шеќер пакет, засладувачи, леќата пакети и размена на инстант кафето од типот па можете да го најдете она што ви треба во еден поглед. 2 ПОДЕЛЕНИ ПРОСТОР : Две прегради обезбеди простор за чување, организирање и посебен чај кеси да се чуваат стои исправен; Тоа е лесно за вас и вашите гости да се најде вид на чај или шеќер пакет што го барате и сè останува уредни и организираниот; исто Така се користи за чување на мали предмети како што се мед стапови, чај топки, зачин пакет и повеќе.МУЛТИ-ЦЕЛ СКЛАДИРАЊЕ : Овој елегантен и компактен организаторот го прави лесно да се организира мали предмети да се задржи нередот далеку; Употреба во текот на дома да се направи за складирање на мали предмети едноставен и лесен - има мал канцелариски материјали, монистра, навртки, накит и многу повеќе.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : се Направени од издржлив да се загрози-отпорни јасно акрилик; безбедна Храна; Рака мие со благ сапун и вода; не го оставајте во машина за миење садови.Даб, Савана Чај Caddy е одлична за организирање чај кеси, шеќер пакет, вештачки засладувачи, леќата пакети и размена на инстант кафето од типот па можете да го најдете она што ви треба во еден поглед.Совршен за чај станица, кафе бар, кујна, провизии & кабинет.Мулти-Цел Складирање - Не само чај торба организатор, чај торба носителот може да се користи во текот на дома да се направи за складирање на мали предмети едноставен и лесен - има мал канцелариски материјали, монистра, навртки, накит и многу повеќе.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката