• Новак
Yuhtech Earpads Перници Замена Уво Подлога за ATH-M50X M30 M40 M50 M40X SX1 /Sony MDR-7506 MDR-V6 Слушалки

Yuhtech Earpads Перници Замена Уво Подлога за ATH-M50X M30 M40 M50 M40X SX1 /Sony MDR-7506 MDR-V6 Слушалки

DEN 191.76
Производот е достапен

Достапност

Материјал : Мека Кожа + Мемориска Пена.Боја : Црна.Удобно да се носат, бавен раст, се вклопуваат во ушите.Компатибилен за ATH-M50 X, ATH-M40 X, ATH-M30, ATH-M50, ATH-M40, ATH-SX1, MDR-7506, MDR-V6 Професионално Студио Следи Слушалки.Едноставен за инсталација, без алатки потребни.Удобно,им даде на вашиот бренд нови earpads.Мека кожа за дополнителна удобност, мемориска пена за подобрување на бучава блокирање.Пакет содржи : 1 пар уво перници.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката