• Новак
ZAGG InvisibleShield Стакло Плус - Калено Стакло Екран Заштитник Направени за Apple iPad Про 9.7 Инчен - Јасно (200101635)

ZAGG InvisibleShield Стакло Плус - Калено Стакло Екран Заштитник Направени за Apple iPad Про 9.7 Инчен - Јасно

DEN 235.20
Производот е достапен

Достапност

Напредни загрози заштита : 3x го загрози заштита наспроти Некој незаштитен екран.Дупка со отпорни : масло отпорни на површина го спречува отпечаток smudges од акумулира.Прецизност и допир чувствителност : мазна калено стакло, обезбедува извонреден допир сензитивност и висока дефиниција јасност.Лесно, балон-бесплатна апликација : EZ применуваат јазичиња направите едноставна апликација и точни.Во видливи shield заштитен ion Матрица технологија зајакнува на молекуларно ниво и ја задржува непречено изгледаат и се чувствуваат на стакло+.Прецизен процес обезбедува максимална нула отпор.Премиум составот на оваа мазна калено стакло осигурува дека сите на вашите слики се остри и живописни.Извонреден допир чувствителност на стакло+ реагира на секој допрете го и допрете.На засилен рабовите на стакло+ помогне да се спречи chipping, и нивните beveled форма се чини дека исчезнуваат во екранот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката