• Новак
Gonex Ролери за Девојки Деца Момчиња Жени со светне Тркала и Прилагодливи Големини за Внатрешна Отворено

Gonex Ролери за Девојки Деца Момчиња Жени со светне Тркала и Прилагодливи Големини за Внатрешна Отворено

DEN 1440.00
Производот е достапен

Достапност

【4 Различни Големини за Прилагодување】Дизајн со лесно прилагодливи притисни копче, нашите ролери може да се прилагоди на 4 различни големини за да ги собере различни нога должини. 3 димензии (S/M/L ) се достапни, совршен избор за вашето дете расте нозе.Gonex ролери расте со вас!. 【8 Светкави Тркала за Забава】се Стави на нашата светне quad ролери, вашите деца секогаш ќе бидат воодушевени кога ќе блесне во текот на ноќта.Најкул трепкачко светло е само-создадените без било батеријата е потребно. 【Дизајн за Непречено и Comforable Возење】телото на ролери ролери е составен од премиум PP материјал, сендвич мрежа, ПВЦ кожа & EPE пена, која нуди голема удобност да се прошетаат.Солидна PP рамка, 82 A СТП тркала со трендовски LED светла & високи перформанси ABEC-7 лежишта се обезбеди безбедно, непречено и удобно возење. 【Тројно Prection за Ваша Безбедност】Дизајниран со 3 заштитни слоеви.Скејт-специјализирани, untra-трајни и солза-отпорни одредување тока обезбедува прв заштита.Со силна ashesion, нашата долготрајна кука & јамка околу рака прави сигурни дека вашите нозе се поставени на вистинското место.Стабилна shoelaces обезбеди умерена стегање, мека и мазна на допир. 【Совршен Подарок за Деца/Пријатели】изненадувачки подарок за родендени, празници, специјални настани и пресвртници за деца или пријатели кои ќе ги направи вреска во возбуда и joyfulness!Отворен или затворен, Излет, Училиште, Дома, вашите деца ќе уживаат во овој пријатен момент, секој тие се прошетаат на нашите ролери ролери.Gonex секогаш ќе биде со вас.Опремени со ABEC-7 лежишта, со висока прецизност материјали и високи перформанси се обезбеди безбедно и непречено плови искуство.На 82 A СТП макара обезбедува потивок и неспокојот планирам.Со сите-коло заштита, децата да уживаат во забавата на ролери!.Направи вашата сакана на shinning ѕвезда се движат наоколу.Нашата прекрасна ролери дојде во исклучителна кутија која може да се претстави како изненадувачки подарок за децата, децата & тинејџерите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката