• Новак
CKPSMS Бренд - #136492-001 Bobbins ОДГОВАРА за Брат CS8072,PE100,PE150,PE180D Babylock BL2100,BL2150 (10 ПАРЧИЊА)

CKPSMS Бренд - 136492-001 Bobbins ОДГОВАРА за Брат CS8072,PE100,PE150,PE180D Babylock BL2100,BL2150 (10 ПАРЧИЊА)

DEN 191.52
Производот е достапен

Достапност

Одговара за Брат Супер Galaxie 2000, Супер Galaxie 3000, Супер Galaxie 3000 D, Супер Galaxie 3100 D, ULT2001, ULT2002, ULT2003, ULT2003 D, XL3000 ; Одговара за Riccar R551, R552, R650, R651, R750, R751, R3100, R3200.CKPSMS машина за шиење резервни делови се користат главно за Babylock, Bernina, Брат, Consew, Durkopp Адлер, Elna, Gemsy, Златно Тркало, Џек, Janome, Juki, Kansai Посебни, Kenmore, Kingtex, Мицубиши, Нов Долг ,Pfaff, Reece, Seiko, Shang Гонг ,Shing Ling, Пејач, Siruba, Sunstar, Преземање, Богатство, Типично, Unicom, Унија Посебни, Викинг, Yamata,Yamato и Zoje. Одговара за Брат 845, B373, B375, B376, B377, CS8072, M880, Мојата Ѕвезда 15, PC2800, PC3000, PC4000, PC5000, PC6000, PC6500, PC7000, PC7500, PC8000, PC8200, PC8500, PC8500 D, PC9000, PE100, PE150, PE170 D, PE180 D, PE150 V, PE200, PE300, PE300 S, PE400 D, PE8200, PE8500, PS1000, PS1250, PS1700, PS1750, PS1800, PS1900, PS1950, PS2000, PS2100, PS2200, PS2300, PS2500, PX100, PX150, PX200, PX300, Ѕвезда 10, Ѕвезда 110, Ѕвезда 120 E, Ѕвезда 130 E, Ѕвезда 140 E, Ѕвезда 15, Ѕвезда 20, Ѕвезда 20 E, Ѕвезда 2000, Ѕвезда 30 E, Ѕвезда 40 E.Над 10000 различни машини за шиење делови за индустриски/домашна употреба се во рамките на акции за итна испорака.Примероци од нашите порибено резервни делови се претходно тестирани со соодветните машини за најмалку 24 часа во куќата за да се осигура дека добар квалитет делови ќе бидат испорачани.Одговара за Babylock BL2100, BL2150, BL3800, BL480 A Дијана, BL6000, BL60 E Про Линија, BL6150, BL6200, BL6600, BL6700, BL7500, BL7800, BL8000, BL8500, BL9500, ОИК Акцент, EM1 Espree, EM2 Espree II, СИ Esante, ESE2 Esante II, РЕСУРСИТЕ Ellageo, ESG2 Ellageo II, ESG3 Ellageo III, ESI, ESI2 Esante, ESL Ellure, ESN Бис, ESP Espire ; Одговара за Bernina : Деко 500, Деко 600.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката