• Новак
Денвер Broncos Врамени 15 x 17 Тим Влијание Колаж со Парче на Играта-се Користи Фудбал - Ограничено Издание од 500 - МАК Игра се Користи Фудбал Колажи

Денвер Broncos Врамени 15 x 17 Тим Влијание Колаж со Парче на Играта-се Користи Фудбал - Ограничено Издание од

DEN 1919.76
Производот е достапен

Достапност

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; МАК Игра се Користи Фудбал Колажи.Секој колекционерски доаѓа со колаж на фотографии и дел од играта користи фудбал.Тоа е официјално лиценцирани од страна на Националната Фудбалска Лига и доаѓа со изјава за веродостојноста од Fanatics Автентични.Тоа е врамен во црно дрво и мерки 15" x 17" x 1" и доаѓа подготвен да се откажам во секој дом или канцеларија.Ова е ограничено издание од 500 Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени сувенири.Денвер Broncos сувенири.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката