• Новак
Yuanhong Електрични Мини Жилет, Преносни Smart USB Бричење Брада Алатка за Мажите, Перат Knift Главата Хлапак (9 Лист Сечилото)

Yuanhong Електрични Мини Жилет, Преносни Smart USB Бричење Брада Алатка за Мажите, Перат Knift Главата Хлапак (9

DEN 724.56
Производот е достапен

Достапност

Оваа мини компактен хлапак ви овозможува да се избричат поудобно и темелно. Тип-C интерфејс, plug and play, за да се Поврзете со мобилен напојување или на соодветните мобилен телефон, plug and play.Интегрирана машина главата, 9-ножеви машина главата, безбедно и да се избегне незгода, повреда. 6500 вртежи во минута, силна брзина, брзо бричење.Магнетни адсорпција, за брза демонтажа.Складирање бин усвојува 360-степен магнетни адсорпција демонтажа и монтажа дизајн, и таму не е комплицирано тока помеѓу машина главата и телото. 1 .Интегрирана машина главата, 9-ножеви машина главата, безбедно и да се избегне незгода, повреда.2 . 6500 вртежи во минута, силна брзина, брзо бричење.3 . Тип-C интерфејс, plug and play, за да се Поврзете со мобилен напојување или на соодветните мобилен телефон, plug and play.4 .Оваа мини компактен хлапак ви овозможува да се избричат поудобно и темелно.5 .Магнетни адсорпција, за брза демонтажа.Складирање бин усвојува 360-степен магнетни адсорпција демонтажа и монтажа дизајн, и таму не е комплицирано тока помеѓу машина главата и телото.Напомена : 1. Вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлосен ефект.Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на рачно мерење.

Декларирани спецификации

Material:
PVC, metal, etc.
Size:
32*50mm
Rated voltage:
3.7~5V/DC
Rated power:
1.5~2W
Electricity:
Type-C interface
Speed:
6500rpm
Scope of application:
shaving beard, leg hair, armpit hair, etc.
Include:
1 x Portable mini electric shaver :
1 x Type-C data cable :
1 x Type-C OTG adapter :
1 x Double-ended cleaning brush :
1 x storage bag :
1 x Manual :
Included:
1 x Portable mini electric shaver :
1 x Type-C data cable :
1 x Type-C OTG adapter :
1 x Double-ended cleaning brush :
1 x storage bag :
1 x Manual :

Комплементите на стоката