• Новак
AH3-3 24VDC 8 Pin 1/3/6/30/60 Секунди Моќ На Одложување Тајмер, временско Реле(6Seconds)

AH3-3 24VDC 8 Pin 1/3/6/30/60 Секунди Моќ На Одложување Тајмер, временско Реле(6Seconds)

DEN 453.60
Производот е достапен

Достапност

100% сосема нов и висок квалитет.Разни доцнењето е на располагање.Овој тајмер реле карактеристики ниска потрошувачка на енергија.Доцнењето реле е направен од високо квалитетни материјали, има одлични работни перформанси.Pin има добар контакт перформанси, да се обезбеди стабилна работа.Спецификација : Модел : AH3-3 Напон : 24 VDC Фрекфенција : 50 / 60 Hz Одложување време : 1/3/6/30/60 секунди Терминали : 8 Тежина : Околу.94g/3.3 оз Пакет листа : 1 x Одложување Тајмер Реле.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката