• Новак
MroMax 1/4-20 x 3 Хексадецимален Главата на Завртката Завртки А2-70(304) не ' Рѓосувачки Челик Целосно Навој Хексадецимален Допрете Завртки 10Pcs

MroMax 1/4-20 x 3 Хексадецимален Главата на Завртката Завртки А2-70(304) не ' Рѓосувачки Челик Целосно Навој Хексадецимален

DEN 237.36
Производот е достапен

Достапност

19";боја : сребро. Нашата контрола на квалитет се движи од изборот на суровини за ладно фалсификување на ќорци, заб триење, и сеопфатна инспекција на оптика. 【Материјал】Хексадецимален Главата Завртки е направен од 304 од не ' Рѓосувачки Челик кој е супериорен во однос на редовните челик и било цинк позлатен сврзувачки елементи, обезбедува добра цврстина и отпорност на корозија во лоши средини. 【Стандард и Одделение 】Хексадецимален Главата Завртки Стандард : ISO4017/DIN944. Перформанси одделение : А2-70.4"; хексадецимален дебелина : 0.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката