• Новак
Vestil MMJ-10 Механички Машини Џек, 10000 lb. Капацитет

Vestil MMJ-10 Механички Машини Џек, 10000 lb. Капацитет

DEN 3096.00
Производот е достапен

Достапност

Компактен дизајн со расклопна лост нуди лесно ракување и едноставни за одржување.Само заклучување, анти-провизиите оперативни лост ги намалува повредите.Кревање и спуштање на брзини се контролира, за лесно ракување.Ќе НЕ лебдат надолу, дури и по подолг период на време.Механички машини Џек е добро за поправка на возила, укинување на камиони, железнички одржување, изградба, рударството и Земјоделството.Компактен дизајн со расклопна Лост нуди лесно ракување и едноставни за одржување.Авто-заклучување, анти-провизиите оперативни Лост ги намалува повредите.Стандардните карактеристики вклучуваат : преклопна рачка, две сметководствена рачки и голем основна плоча.Кревање и спуштање на брзина да се контролира.Не фоки да излегуваат во јавноста.Ќе не лебдат надолу, дури и по подолг период на време.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката