• Новак
QTMY 2 ПАКЕТ Сунѓерот Носителот Кошница со Тока,Потоне Тапа Caddy Виси на Мозоци Багажник, Gadget, Сапун, Четка Биро Пенкало, Организатор за Кујна, Бања,Пинк, Green

QTMY 2 ПАКЕТ Сунѓерот Носителот Кошница со Тока,Потоне Тапа Caddy Виси на Мозоци Багажник, Gadget, Сапун, Четка

DEN 311.76
Производот е достапен

Достапност

Виси дизајн, да го снимите вашиот простор.Задржи вашата кујна и бања организиран и уреден.Изработени со квалитетни материјали, лесна за употреба и чиста.Чувајте ги вашите работи суви и чисти од одвод од вишокот вода.Тока стил, лесно да се инсталира и да ги отстраните.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката