• Новак
Boozy Мечка Новина Алкохол Пиење Подарок – 750mL BPA Free Челик Шише – Скриени Колба – Совршен Замолчени Подарок – Идеален подарок за Родендени и Специјални Повод – Одлич

Boozy Мечка Новина Алкохол Пиење Подарок – 750mL BPA Free Челик Шише – Скриени Колба – Совршен Замолчени Подарок

DEN 719.76
Производот е достапен

Достапност

СТЕЛТ СКРИЕНИ КОЛБА – оваа симпатична мечето има скриени колба да ја прошверцува вашиот омилен алкохол во секоја прилика.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ШИШЕ – Boozy Мечка доаѓа со висок квалитет, BPA-Free Челик Шише дизајниран да се сокрие целиот шише на вашиот омилен алкохол.СОВРШЕН ПОДАРОК – можете Да се сетам на посмешно подарок од мечето што се крие цела шише алкохол?Не можам.СТОП за КУПУВАЊЕ ПРЕСКАПАТА АЛКОХОЛ – Зошто би платиле нагоре од $10 за еден шут на настанот, кога вашиот пријател Boozy може да ја прошверцува во целото шише?.ВАШАТА ПАРТИЈА SIDEKICK – Boozy Мечка е крајната плус еден, тој е совршен за семејни собири и е сосема разговор стартер.Стр.S.Тој сака Bachelorette Страни.Она што е Внатре во Твоите мечето?На Boozy Мечка е една симпатична и cuddly мечето со ГОЛЕМАТА тајна, на 750 m L изолирани шише!Скриени во внатрешноста Boozy Мечка е торбичка дизајниран за да се скрие вашите омилени пијалаци!Без разлика дали сакате вино, пиво и алкохолни пијалоци, Boozy Мечка изолирани од не ' рѓосувачки челик шише ќе ги чува вашите пијалаци ладни и подготвени да уживате.Boozy е Совршен Партија Додаток!Без разлика дали тоа е подарок за една девојка е викенд или замолчени подарок за вашите пријатели, на boozy мечка никогаш не успева да ги исполни мраз студени пијалаци и добри времиња.Оваа смешна, но и практичен подарок е загарантирана да украде центарот на вниманието во секоја прилика!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката