• Новак
Јас Срце Куче Шепа - Копче за Управување со Носителот - Мали 6 инчен Широк - произведено во САД

Јас Срце Куче Шепа - Копче за Управување со Носителот - Мали 6 инчен Широк - произведено во САД

DEN 335.52
Производот е достапен

Достапност

ГОЛЕМИНА : 6 инчи широка x 3 инчи висок (вкупна ГОЛЕМИНА).ОДЛИЧНО ЗА ОРГАНИЗИРАЊЕ!Атрактивни ѕид décor за секоја соба.Тоа е 5 се заокружува куки за бесење на копчињата, вашето куче поводник или темперамент, lanyards, кабли т бидете разочарани.Нашите производи се направени во САД со Американските materials Each производ е прав обложени за издржливи завршница и со појавување на хардвер.Ние се пофали дека ние правиме копче и поводник закачалки во повеќе од 200 куче раси!Но тоа не е сите ние го правиме.Ние ги покрие толку многу домашни миленици, животни, спортски и танц, мотоцикли и други забавни објекти.Сите од нашите клучни и поводник полици се со врвен квалитет!.Направен во Pennsylvania Offered во 6 инчи или 9 инчен големини со 5 се заокружува hooks Powder обложени со години на use Easy да се инсталира со завртки предвидено.Нашите метал знаци се погодни за затворен и отворен простор и дојде во стандардна големина на 12 инчи широка.Оваа симпатична виена куче не сите ние нудиме.Ние се направи дизајн во различни куче раси и домашни миленици, плус декоративни стилови, премногу.Направен во Pennsylvania Powder обложена за безбедно инсталација outside Easy да се инсталира со завртки предвидено.Танчери, патеки, triathletes, gymnasts, пливачи..имаме медал и панделка закачалки за секого.Тие се направени од здрав 16 мерач Американски челик, имаат 10 куки, и се 14.5 инчи широка.Трнлив додаде празно медал закачалка за нашата колекција, па тоа се вклопува во секој спорт и хоби, како и се вклопува во секој дом оркестарот!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката