• Новак
Homyl Безжична Тастатура Глувчето 2.4 G со Стилски Круг Копчињата за Win XP/7/8/10 Лаптоп, Десктоп КОМПЈУТЕР Дома Канцеларија - Зелена

Homyl Безжична Тастатура Глувчето 2.4 G со Стилски Круг Копчињата за Win XP/7/8/10 Лаптоп, Десктоп КОМПЈУТЕР Дома

DEN 2076.00
Производот е достапен

Достапност

* Тивка Дизајн : со низок профил, тивок звук, и удобно да напишеш, ретро безжична тастатура прави вашата работа шарени. * Безжична Тастатура Глувче : безжични, стабилна сигнал, plug and play, само приклучете usb приемник во USB-порта , безжични растојание до 10m(33ft). * Компатибилност : Компатибилен со Windows XP/7/8/10, на компјутер, лаптоп, десктоп КОМПЈУТЕР, лаптоп.Забелешка : за тастатурата треба 1x AAA батерија напојува и глувчето треба 1x АА батерија(Не се Вклучени). * Компактен Безжична : маус, мини и безжични функции, може да се стави во компјутерски торби и да патуваат. * Ретро и Стилски Изглед : На безжична Тастатура со 84 Копче панк круг keycap, тастатура со мешани бои, симпатична и правилен распоред.Белешки : USB reciever е на дното на глувчето.Опис : - 2.4 G Безжична Тастатура Глувче : 2.4 G безжична, стабилна сигнал, plug and play, само приклучете usb приемник во USB-порта , безжични растојание до 10m(33ft). - Ретро и Стилски Изглед : На безжична Тастатура со 84 Копче панк круг keycap, тастатура со мешани бои, симпатична и правилен распоред.Белешки : USB reciever е на дното на глувчето. - Компатибилност : Компатибилен со Windows XP/7/8/10, на Mac компјутер, лаптоп, десктоп КОМПЈУТЕР, лаптоп.Забелешка : за тастатурата треба 1x AAA батерија напојува и глувчето треба 1x АА батерија(Не се Вклучени). - Компактен Безжична : маус, мини и безжични функции, може да се стави во компјутерски торби и џеб да патуваат. - Тивка Дизајн : со низок профил, тивок звук, и удобно да напишеш, ретро безжична тастатура прави вашата работа шарени.Големина на Табела : Тастатура Големина : прибл. 345x135x35mm/13.58x5.31x35inch Mouse Големина : прибл. 96x76x40mm/3.78x2.99x1.57inch Package Вклучува : 1 Парче Keyboard1 Парче Mouse Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката