• Новак
Апсорбирање на Камен Coasters за Пијалоци од Teivio - Плута База, Farmhouse Земјата Живот Отворено Coasters со Држачот за Housewarming Стан Кујна Соба Бар Оркестарот, Сет од 8 (Селски)

Апсорбирање на Камен Coasters за Пијалоци од Teivio - Плута База, Farmhouse Земјата Живот Отворено Coasters со

DEN 315.60
Производот е достапен

Достапност

КОМПЛЕТЕН СЕТ – Оваа група вклучува осум круг керамички камен coasters во 8 стилови, додека други само што ја постави на 6. Црно железо увеселителен носителот ќе складирање вашиот coasters и да ги зачувате простор.АБСОРБЕНТА КЕРАМИЧКИ - Увеселителен парк горниот слој е абсорбента керамика, која може да се задржи вашата сува маса.ПЛУТА ДНОТО - На задната страна на увеселителен парк е плута за да се спречи маса од рбет и носи,.ДЕКОРАЦИЈА - Сет од 8, на површината на увеселителен парк држи моделот светла и дека е одлично да ги красат вашата кујна, дневна соба, спална соба или канцеларија и така натаму.Тоа е за пријатели и housewarming.СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА и ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ - Увеселителен парк дијаметар 4inch, погоден за повеќето од очила, кригла, купот.Лесно за чистење, само исплакнете го со вода.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката