• Новак
DroolingDog Куче Божиќ Облека Кутре Tee Кошула за Мали Кучиња

DroolingDog Куче Божиќ Облека Кутре Tee Кошула за Мали Кучиња

DEN 358.80
Производот е достапен

Достапност

Совршен за секој ден се носат, спиење време и фотографии.Удобен памук маица, да ги задржи вашиот кутре симпатична и трендовски.Вашиот крзно бебе ќе се завиткани во пријатна удобност со оваа симпатична објект.Pls се обрне внимание на големината на табелата пред да нарачате.Најдобри божиќ подарок за вашето домашно милениче. *Мерење на Вашето Куче за Совршено се Вклопуваат* 1.Вашето бебе обично носи големина S не значи дека сите големина S ќе одговара на него/неа.Различни дизајнери и производители користат нивните сопствени големина на топ листите.Па мерењата дадени се во големина на МАЛА страна на производителот "А" ќе биде големина XS во производителот Б големина на табелата.Не се купи одредена големина, бидејќи тоа е она што секогаш ги купите во домашно милениче продавница или на интернет продавница.Секогаш гледам на големината на табелата за градите дебелина и должина и потврди ја големината пред да го извршат да се купи. 2.Ако било кој од мерењата се 'помеѓу" двете големини, изберете поголем големина.Ако вашиот мерења се кон горниот крај на опсег дадени за одредена големина, вие исто така може сакаат да се избере поголеми димензии, како вие исто така може сакаат да се направи за многу обложени кучиња да се приспособат на сите дека крзно.3.Се земе секоја мерка малку лабаво.Се земе секоја мерка малку лабаво, па ќе има место за вашето куче за да се движат и да дишете, но не премногу лабава. (на мерење за Стомак Бендови е исклучок-тоа треба да биде малку сит) ве Молиме мерка внимателно пред да го купат и да ни e-mail ако имате било какви прашања во врска одговара пред да се понуди или да се направи купување.Големина Детали : Ова куче облека е за играчка куче или мала големина куче или мачка под 15 килограми : Големина XS(Врат : 18cm/7.1 инчи Назад : 30cm/11.8 инчен Градите : 20cm/7.9 инчен)Големина S ( Врат : 22cm/8.5 инчен Градите : 36cm/14inch Назад : 22cm/8.5 инчен ) Големина M ( Врат : 24cm/9.5 инчен Градите : 42cm/16.5 inch Back : 28cm/11inch ) Големина L ( Врат : 30cm/12inch Градите : 48cm/19inch Назад : 34cm/13.13 инчен ).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката