• Новак
Beckman Coulter Живот Науки CosMCPrep Plasmid Прочистување Комплет - 384 Preps - A37064

Beckman Coulter Живот Науки CosMCPrep Plasmid Прочистување Комплет - 384 Preps - A37064

DEN 2239.20
Производот е достапен

Достапност

Истражување употреба.Апликацијата Користи : Plasmid прочистување.Формат : Течност.Почнувајќи Примерок Материјал : Образован Клетки.Ние не бродот да товарни агенти.На SPRI paramagnetic лежиште-базирани plasmid прочистување на систем кој користи еден протокол да се прочисти разновидност на високо и ниско копија број дефиниција видови.Овој флексибилен систем е лесно автоматски без да се жртвува квалитетот на производот.Единствен протокол, олеснување на автоматизација и висок квалитет на резултатите направи Cos MCPrep идеално решение за сите ваши plasmid прочистување потреби.Ние не бродот да товарни агенти.Истражување употреба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката