• Новак
СТЕНЛИ J7C09D Дигитални Преносни Моќ Станица Скок Стартер: 1400/700 Инстант Засилувачи, 120 PSI Воздушниот Компресор, 3.1 USB Порти, Батерија Стеги

СТЕНЛИ J7C09D Дигитални Преносни Моќ Станица Скок Стартер: 1400/700 Инстант Засилувачи, 120 PSI Воздушниот Компресор,

DEN 3071.76
Производот е достапен

Достапност

За оптимални перформанси, единицата треба да се наплаќа на секои 30 дена, кога не е во употреба.Испорачува сериозни скок-почнувајќи моќ со 1400 врв засилувачи и 700 инстант почеток засилувачи.Обратна поларитетот алармот ќе ве извести кога постои несоодветна конекција.Скок стартер треба да се наплаќа на секои 30 дена, кога не е во употреба; Трошоци со користење на стандардни апарати за домаќинство продолжување мозок (се продава одделно).Едноставно поврзете го стеги на батерија, вклучување на прекинувачот и да започнете вашето возило.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката