• Новак
MYSGYH YANGPING - Рехабилитација Стол, инвалидска Количка,Лесни Виткање Возење во инвалидска Количка, Количка Дете Стари лица Алуминиум Количка Патна Количка BMZDDDLY-1

MYSGYH YANGPING - Рехабилитација Стол, инвалидска Количка,Лесни Виткање Возење во инвалидска Количка, Количка Дете

DEN 16398.24
Производот е достапен

Достапност

◆Висок Квалитет Метал + Ev Оксфорд Ткаенина, Светлина и Водоотпорен, Отпорен на Корозија, Лесен за Транспорт и Чување. ◆Со сигурносен Појас за Зголемена Безбедност и Лесно Носење Торба. ◆Погоден за Постоперативна Рехабилитација, Стари, Возрасни лица, Бремени Жени, Адолесценти, Нога Непријатност, Физички Пречки во развојот, Пациентите, Паѓа и Коските Проблеми. ◆Количка за Преносни Резервоарот Може да Бидат Поставени на Возилото, со Пригушувањето Пролет, Само-Задна Кочница, Простор за Заштеда на Преносни Проверите, Подарок Тркала Торба со Лесен Амортизацијата Заграда, Висока Сигурност и Доверливост. ★Ние сме производителот специјализирана за продажба на инвалидски колички.Нашите инвалидски колички имаат различни стилови и функции за да се исполнат некој од вашите потреби.Електрични колички ќе ја испрати на батеријата и инвалидска количка одделно.Ќе добиете два пакети од тогаш, ве молиме да се свесни , Полнач, ние ќе одговара на вашата земја е на напон за да се осигура вашата безбедно и нормална, и добредојде купувањето!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail!Погоден за Луѓето : Постоперативна Рехабилитација, Пензионери, Возрасни лица, Бремени Жени, Адолесценти, Деца, Неповолно Нозе, на Луѓето, на Пациентите, Паѓа и Коските Проблеми.Advanes : Виткање Преносни Можат да Бидат Ставени во Задното Поле на Автомобилот за да се зачува Простор, да се Качите и Преносливост, Подарок круг Патни Торби, Удобен, Шок Апсорбер Заградата Содржи Шок Апсорбер Пролет, Задна Кочница, Безбеден и Сигурен.На производи во нашата продавница ќе бидат внимателно избрани пред пратката, а потоа испратени до вас.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во секое време, ние ќе обично одговор на секоја порака во рок од 3 часа, но не повеќе од 8 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката