• Новак
Daydayup Случај за Nintendo Switch Случај со 2 Пакет Екран Заштитник - Одговара Ѕид Полначот - Заштитна Тешко Школка Патување за Носење Торба Торбичка за Nintendo Switch Конзола & Дода?

Daydayup Случај за Nintendo Switch Случај со 2 Пакет Екран Заштитник - Одговара Ѕид Полначот - Заштитна Тешко Школка

DEN 407.76
Производот е достапен

Достапност

·ГОЛЕМИ СКЛАДИРАЊЕ : голем zippered мрежа џеб обезбедува безбеден простор за складирање за мали Nintendo додатоци како мали AC полнач, полнење кабел, тенок моќ банка, уво пупки, и 2 дополнителни Радост-лошите страни.Одговара Nintendo Вклучите Оригиналната Полначот AC Адаптер за во Случај да се Изгради со 20 игра картичка слотови, Квалитетни и Издржливи тешко Школка Заштитете го вашиот Nintendo Switch Конзола слободни од гребнатини. ·Кука&ЦИКЛУС обезбедува Дизајн : имаме замени два еластична ремени со Кука&ЈАМКА во нашата најнова верзија за подобра употребливост. ·Силен и Издржлив : Daydayup/Hestia Стоки случај е направен од врвен квалитет најлон ткаенина.Висок Квалитет на Калено Стакло Switch Екран Заштитник - се Инсталира лесно и тенка за да се поврзете на обвинителна Клупа.Специјален Дизајн го прави Прекинувачот е полесно да го земам & место & исто така, безбедноста, не ќе се тресе во внатрешноста.Најлон е многу посилни и потрајни од мазна СТП кожа. ·ЕДИНСТВЕН ПАТЕНТ ГЛАВАТА ДИЗАЈН : Ние користиме Високо Квалитетни Најлон Патент Главата да се замени со Друг Случај Железо Патент Глава, за избегнување на Лево Радост-лошите страни нула Ризикот. ·20 игра картичка слотови : да се Изгради со 20 игра картичка слотови, што ќе ви овозможи да се носите и промена на вашите омилени игри во секое време & насекаде.Најлонска случај може да вообичаено трае до крајот на животот, додека СТП материјал има тенденција да се влошат во неколку години.Новиот Дизајн се Префрлите случај со Калено екран заштитник за Nintendo Прекинувач (2 во 1) - User-friendly дизајн го прави прекинувачот е полесно да ги собереш и место, Без Фаул Мирис, практични, Заштитна Тешко Школка.Тоа е многу полесно да се стави во и извади Прекинувач со Јазиче. ·СПЕЦИЈАЛНА ПАТЕНТ МРЕЖА ЏЕБ : Патент обезбедува вашиот мали предмети не падне и Лесно да се донесе и да се стави.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката