• Новак
Jamend Clxp Водоотпорен Toiletry Торба за Жените Козметички Патување Случај , Симпатична Морнарица Патка Голема Бања Туш Торба за Девојки се Направи До Организаторот, во Пр?

Jamend Clxp Водоотпорен Toiletry Торба за Жените Козметички Патување Случај , Симпатична Морнарица Патка Голема

DEN 279.84
Производот е достапен

Достапност

❤ СОВРШЕН за ПАТУВАЊЕ ПАРТНЕР ❤ : јас се прашувам, ако сте секогаш се грижите за лосиони течење и да ја добиете вашата облека валкани кога ќе одат надвор, нашите шармантни шминка за складирање има двојна водоотпорност, никогаш не се оженил за протекување, или се грижите за добивање на вашиот toiletries влажни. ❤ ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ ТОАЛЕТ ТОРБА ❤- SIZE : 11.8" (L)×5.1" (W)×7.8" (H), со речиси 8 L голем капацитет.На суетата случај е доволно пространа да се стави вашиот шампон, туш гел, забен конец, Орален чистење и многу други видови на големини, форми на toiletries уредно. ❤ ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ ❤ : надворешноста на домаќинство складирање пакет е направен од нечистотија-доказ Оксфорд ткаенина, кој е издржлив, мазни (лесно да се чисти).Овој козметички организација дизајниран со трајни справи.Внатрешната обвивка на чување торба е направен од храна одделение алуминиумска фолија која може да се користи како ужинка торба или ручек торба. ❤ СТИЛСКИ & МУЛТИ - ФУНКЦИЈА ❤ : А zingy торба прави да изгледаат повеќе домот, и да донесе добро расположение за вас.Ќе имаме се повеќе и повеќе стилски модели во иднина.Преносни патување комплет е идеален за пикник, логорување и други активности на отворено. ❤ НАЈДОБАР ПОДАРОК & 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ ГАРАНТИРА ❤ : Со толку многу предности, очигледно е најдобриот подарок за вашата мајка/ девојка.Ако не сте задоволни со торба, или ако тоа е оштетен во транзит, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе бидеме сигурни дека за да ви понудиме ЦЕЛОСНА НАПЛАТА или НОВА ЗАМЕНА без никакво двоумење.Така, денес може да бидат сигурни да се купи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката