• Новак
GoPong Скриени Сончање Алкохол Колба, 2 Count

GoPong Скриени Сончање Алкохол Колба, 2 Count

DEN 316.08
Производот е достапен

Достапност

РАБОТИ КАКО ШАРМ : Вклучува 2 убедлив сончање колби кои имаат 8oz секој. 10 СНИМКИ ВКУПНО : Совршен за ден пиење со вашите пријатели на базен, фестивали, спортски настани, патувања, терени за голф и повеќе.УНИКАТНИ ДИЗАЈНИ : заштитен фактор SPF 15 и 30 очила дизајн за лесно да ги измамат безбедност па можете да ги преземат вашиот колба буквално насекаде.ЛЕСНО ПОПОЛНУВАЊЕ : Вклучува хаос-слободен инка и алкохол spout, па лесно можете да се пополни колби со вашите омилени пијалоци.ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ ПЛАСТИЧНИ : Секогаш да се мијат пред употреба.Go Pong на "Tropic Тен' Сончање Колба е дизајниран да изгледа како редовни шише со средство за сончање така може да се пополни шише со вашиот омилен алкохол и да ја однесете до било отворено настан.Какви било сомнителни очи брзо ќе се погледне над вашиот шише со средство за сончање и ќе ви овозможи да се донесе вашиот колба речиси насекаде.Ние не го осудат каква било незаконска користи, но, како вие, ние омраза плаќање на 12 за покрај базенот пијалоци.Секој колба има 8oz и лесно може да биде исполнет иако нејзината екстра широк устата (мали инка вклучени).Својата завртки капа дава воздух-тесни печат за спречување на било истекување на течност или мириси.Откако сте подготвени да пијат, едноставно unscrew капа и се меша со вашиот омилен пијалок.Оваа 2 Пакет вклучува 'SPF 15' и 'SPF 30', па можете да искористиш приликата 2 видови на алкохол наоколу.На колба ќе се плати за себе по една употреба, па се твое денес!Ве молиме запомнете секогаш почитувајте ги сите локални пиење закони.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката