• Новак
Prettyia Термички Печатач Мини Фото Печатач за Сликата Етикета Мемо 57x30mm Хартија - Пинк

Prettyia Термички Печатач Мини Фото Печатач за Сликата Етикета Мемо 57x30mm Хартија - Пинк

DEN 599.52
Производот е достапен

Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Мала големина со вграден-во 1000m Ah батерија која може да се земе тоа насекаде, лесно да се носат, USB, bluetooth печатач.Мини принтер користете 200dpi висока резолуција на печатење главата и 5 V интерфејс, што го прави вашиот печатење квалитет повеќе извонредна.Користете го овој мобилен печатач за да запишувам, списание, или било DIY занает.Висок квалитет на печатење ролери, јасно се печати и стабилни перформанси.Термички печатење принцип ја елиминира потребата за панделка мастило печатење, нека можете да замислете, на радост на печатење.Опис : - Мала големина со вграден-во 1000m Ah батерија која може да се земе тоа насекаде, лесно да се носат, USB, bluetooth печатач - Висок квалитет на печатење ролери, јасно се печати и стабилни перформанси - Мини принтер користете 200dpi висока резолуција на печатење главата и 5 V интерфејс, што го прави вашиот печатење квалитет повеќе извонредни - Користете го овој мобилен печатач за да запишувам, списание, или било DIY занает - термички печатење принцип ја елиминира потребата за панделка мастило печатење, нека можете да замислете, на радост на printing Specification : - Интерфејс : Bluetooth - за Печатените медиуми : термичка хартија - Димензии : 11x8x3.5cm/4.33х3.14x1.37inch - Напојување : вграден-во 1000m Ah батерија - Печатење формат : 57x30mm/2.24x1.18inch : 57x30mm/2.24x1.18inch Package Вклучува : 1 Парче Термички Printer1 Парче Податоци Cable1 се Тркалаат Термички Paper1 Парче Корисникот Manual Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Ние во голема мера го цениме за изборот нашата продавница.Ве молиме да ги проверите деталите на нашите производи во описот внимателно пред да купите.Ви благодариме!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката