• Новак
Бања Туш Завеса Лагер за Дома Хотелски Спа 60x72 Инчи Pongee Божиќ Декоративни Туш Завеса 12 Куки Вклучени Божиќ Елементи

Бања Туш Завеса Лагер за Дома Хотелски Спа 60x72 Инчи Pongee Божиќ Декоративни Туш Завеса 12 Куки Вклучени Божиќ

DEN 503.52
Производот е достапен

Достапност

Package1 x Божиќ туш curtain12 x туш завеса hooks Guarantee If постои било каков проблем со производот, ве молиме слободно да контактирате со мене, јас ќе ви обезбеди со наплата или да го замени со нов производ според вашите потреби.Тоа е многу едноставна.Божиќ доаѓа, дали сте размислувале за тоа како да ја декорирате вашиот дом?Не двоумете се повеќе, мислам дека овој Божиќ туш завеса лагер ќе изненади вашето семејство!Ви посакувам среќна нова година!. Може да се мијат со рака или со машина, не избелени.Мултифункционален : спречување на вода за прскање од јавните до местото надвор од туш за време на туш, па како да се посебно на влажни и суви; играат оклопна улога за лице во туш, како што се кампување, спа третман; исто така, може да се користи како завеса.Големина : Овој Божиќ туш завеса нуди три големини за да го изберете, имено 60x72in, 66x72in, 72x72in, можете да изберете во зависност од големината на бања или када.Лесно да се install Just се стави на кука преку метал копчето дупка и ја обеси на туш завеса род.Празник Украси : Божиќ е наскоро, користете го овој Божиќ туш завеса наместо на обичните туш завеси да се направи вашиот дом повеќе празнична.Тоа се суши брзо после туширање за да се задржи туш и тоалет сува и удобно.Здраво, добредојдовте на нашата продавница!Јас сум многу среќен што сте ја одбрале овој производ.Додатоци : Опремен со 12 цврсти пластични туш завеса куки, кои може да се користат со директно или криви туш прачки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката