• Новак
РКА RPJ144 Внатрешна/Надворешна 100-Инчен-Дијагонала Пренослив Проектор Екран (Продолжува)

РКА RPJ144 Внатрешна/Надворешна 100-Инчен-Дијагонала Пренослив Проектор Екран (Продолжува)

DEN 1526.40
Производот е достапен

Достапност

Идеално за гледање спортски настани, филмови, или играње видео игри.Лесно да се соберат. 16 : 9 сооднос (HDTV формат).Лесни синтетички проекција на екранот материјал со широк агол на гледање и црна маскирање граници кои се подобри сликата контраст.Материјал : бела свила, 1.0 добивка.Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката